שבעה שלבים בדרך לפרויקט מוצלח

"לכל פרויקט שאנחנו מבצעים אנחנו יוצקים אהבה אמיתית לתחום האדריכלות והעיצוב ומקצוענות ללא פשרות שמאפשרת לעבור את כל התהליך מבלי להתפשר על מה שחשוב ללקוח"

1
פגישת הכרות ותיאום ציפיות
 שבעה שלבים בדרך לפרויקט מוצלח - שלב 1 - פגישת הכרות ותיאום ציפיות

שלב 1 - פגישת הכרות ותיאום ציפיות:

במהלך הפגישה נכיר אותך, נלמד מהם הצרכים בתוך פרויקט הבנייה, התכנון או העיצוב המיועד וניצור חיבור שמתוכו יוולד שיתוף הפעולה. ניצור תיאום ציפיות וניתן הצעת מחיר מדויקת לצרכיך. זה הזמן להוריד את החלום אל הקרקע!
2
התכנון העקרוני – זמן הסקיצות
 שבעה שלבים בדרך לפרויקט מוצלח - שלב 2 - התכנון העקרוני – זמן הסקיצות

שלב 2 - התכנון העקרוני – זמן הסקיצות:

המקום שבו היחס האישי, הצרכים של בני הבית או עובדי המשרד, היצירתיות והדמיון שלנו הופכים לסקיצה ראשונית. לאחר תהליך של מספר פגישות, הסקיצה הופכת לתוכנית ממשית שתוגש לאישור.
3
יצירת הבקשה להיתר בנייה (גרמושקה)
 שבעה שלבים בדרך לפרויקט מוצלח - שלב 3 - יצירת הבקשה להיתר בנייה (גרמושקה)

שלב 3 - יצירת הבקשה להיתר בנייה (גרמושקה):

את החלומות והצרכים שלכם יצקנו לתוך תוכנית מפורטת שהופכת לגרמושקה. בתוכנית זו מפורטים המבנה המיועד לבנייה, פיתוח השטח, קרקע, גג, חזיתות, ממ"ד ופרטים רבים נוספים לפי הצורך.
4
בקשה להיתר בנייה
 שבעה שלבים בדרך לפרויקט מוצלח - שלב 4 - בקשה להיתר בנייה

שלב 4 - בקשה להיתר בנייה:

הגרמושקה היא תוכנית המפרט המושלמת שמתארת בפרטי פרטים את החלום המתגשם שלכם. זה הזמן בו אנחנו נערכים להגיש אותה לועדה לתכנון ובנייה כדי שאתם תוכלו לקבל אישור לבניית המבנה שלכם, הכי מהר והכי קל.
5
תוכניות עבודה
 שבעה שלבים בדרך לפרויקט מוצלח - שלב 5 - תוכניות עבודה

שלב 5 - תוכניות עבודה:

אחרי האישורים מגיע (כמעט) שלב הבנייה עצמה. אנחנו מכינים את כל התוכניות עבור הקבלן ודואגים שכל פרט ברור, מוגדר נכון ופונקציונלי לצרכים שלכם, כפי שאושר וסוכם. עוד רגע מתחילים לבנות את בית חלומותיכם.
6
פיקוח עליון
 שבעה שלבים בדרך לפרויקט מוצלח - שלב 6 - פיקוח עליון

שלב 6 - פיקוח עליון:

זהו, הקבלן מתחיל לבנות והפועלים במרץ. אנחנו נמצאים בשטח כדי לפקח שהכל יעבור כשורה, מנהלים את הפרויקט מא' ועד ת', מבניית השלד ועד לעיצוב הפנים - זה הזמן שבו הכל הופך מוחשי. אנחנו, גם בפרויקט ה-100, מתרגשים!
7
נגיעות אחרונות וקבלת מפתח!
 שבעה שלבים בדרך לפרויקט מוצלח - שלב 7 - נגיעות אחרונות וקבלת מפתח!

שלב 7 - נגיעות אחרונות וקבלת מפתח!:

הכל כבר במקום, העיצוב הושלם, בית החלומות, המשרד המושלם או בניין הדירות עומד ומחכה לכם. זה השלב שבו אנחנו לוחצים ידיים, לוקחים נשימה עמוקה ומלווים אתכם לתוך הנכס החדש שלכם עם המון התרגשות. תזמינו לקפה?

צרו עמנו קשר

רוצה לעבור את שבעת השלבים האלו בשקט נפשי? זה הזמן ליצור קשר.
בכל אחד מהשלבים שתיארנו - אנחנו איתך. מתכננים, יוצרים הדמיות ברמה הגבוהה ביותר ומלווים את הפרויקט, כדי שכל פרט יהיה מדויק. כל מה שצריך הוא ליצור קשר ואנחנו בדרך לשלב הראשון.


שדה אינו תקני. עליך למלא את שמך המלא
שדה אינו תקני. עליך למלא מספר טלפון.
שדה אינו תקני. עליך למלא כתובת דוא"ל תקנית.
שדה אינו תקני