לקוחות מספרים עלינו

בכל פעם שאנחנו חותמים פרויקט בנייה או עיצוב עם לקוח, אנחנו נהנים לשמוע את הסיפור מהצד שלו. אספנו כאן את מיטב ההמלצות מהלקוחות שליווינו בפרויקטים שונים ומספרים על העבודה המקצועית, המותאמת לכל צורך והמקיפה שאנחנו משתדלים לבצע בכל פעם מחדש.


"אם אתם מחפשים מישהו שיכנס לראש שלכם ולא ינוח עד שתהיו מרוצים, דניאל הוא האיש שלכם !, תמיד נתן מענה מדויק ופתרונות יצירתיים לדרישות שלנו וכמובן טיפל בכל הדרישות מול הרשויות השונות ביעילות ובמהירות.ממליצים בחום!"

עומר ורותם סימוני


"תכנון איכותי ועכשווי לפי תקנים וללא חריגות מהתקציב שנקבע מראש,המתחשב בכל צרכי הלקוח.
המחיר סביר ונוח ביחס למחירי השוק.

כל התהליך התנהל מול דניאל וצוות המשרד בצורה מדויקת עניינית ותוך עמידה בלוחות זמנים מוקפדים. מהפגישה הראשונה ועד האחרונה התקבלתי בסבר פנים יפות.

מומלץ בחום ומבטיח שלא תתאכזבו!"

משה דרעי


"התהליך עם דניאל היה מפרה, חשבנו הרבה יחד.

מאד אהבתי את הפרקטיקה האכפתיות והמסירות בכל תהליך ההגשה מול הרשויות הוא דאג וטיפל והתרוצץ עבורנו ואחרי שסופסוף קיבלנו היתר הוא הכין לנו תוכניות (מפורטות שלא כל אדריכל מביא..) לביצוע וכשהכל ירד לשטח זה היה טלפונים ואכפתיות גדולה.

אני מסכמת את התהליך- נפלא!!"

מיטל נאור, יבניאל


"נכנסנו לתהליך עם כל כך הרבה חששות, חוסר ודאות ודאגות, אבל בכל פגישה איתך הבטחון עלה, התחלנו להנות מהתהליך ולסמוך על כל צעד שאנחנו עושים איתך.

רמת המקצועיות היא בלתי מתפשרת! ההבנה לצרכים שלנו מבלי שידענו בעצמנו להסביר, הסבלנות, וואו כמה סבלנות! כמה רצון להשיג עבורנו את הטוב ביותר.

לא יכולנו לבקש יותר מזה, אבל קיבלנו! קלעת בול לטעם שלנו, לצרכים שלנו כמשפחה, להעדפות שלנו. ידעת לתת לנו את הדברים בבית חלומותינו שגם אנחנו לא ידענו שאנחנו צריכים.

אני מאחלת לכל מי שמחפש לבנות, לעצב, לשפץ וכו' לזכות באדריכל ושותף לעבודה ולמאמץ, בכל כך הרבה כשרון ומקצועיות כמוך.

תודה על הכל!"

עידן, ליאת, נועם ואליה מויאל

נשמח לעבוד גם איתך!

רק להשאיר את הפרטים ואנחנו מתקשרים אליך.
אנחנו מעניקים לכל אחד מלקוחותינו את מירב תשומת הלב, את הדיוק בפרטים הקטנים ואת התכנון הטוב, המתקדם והמותאם ביותר לצרכיו. מגשימים חלומות ומורידים אותם אל הקרקע.


שדה אינו תקני. עליך למלא את שמך המלא
שדה אינו תקני. עליך למלא מספר טלפון.
שדה אינו תקני. עליך למלא כתובת דוא"ל תקנית.
שדה אינו תקני