השרותים שלנו עיצוב משרדים - מהתכנון ועד הטאץ' האחרון

שירות תכנון ועיצוב שמתמקד בפרטים הקטנים תוך ניצול נכון של החלל ומבט לעתיד – לכל צעד שהעסק שלכם עושה. אנחנו יוצרים עבורכם סביבת עבודה מושלמת.

תכנון ועיצוב של משרד או בית עסק מעלה אתגרים רבים. אנחנו צריכים ליצור סביבת עבודה נעימה, לתת מקום לכל אחת מהפונקציות שצריכות לשמש את העובדים ואת בעלי העסק וליצור חוויה נעימה גם עבור הלקוחות שמגיעים למשרד או לעסק.

אנחנו מציעים שירות עיצוב משרדים עד לפרטים הקטנים, מתוך הסתכלות קדימה לעתיד העסק, לאפשרויות ההתפתחות שלו ולצמיחה עם הזמן. אנחנו יוצרים משרד שהוא בית למוצר או לשירות שלכם וישמש אתכם לאורך שנים רבות. 

אז מה הופך את המשרד למראה הכי טובה של העסק?

עד לפני מספר שנים, תכנון משרדים היה עוסק בעיקר במילוי הצרכים המיידים של אותו עסק. איפה תשב המזכירה? היכן ישב צוות ההנהלה? איפה ימוקם הלובי? ההתייחסות הייתה לפונקציות באותו רגע.

אנחנו מסתכלים קדימה ויוצרים תכנון חכם שעונה על כל הצרכים היום וגם מחר. אנחנו חושבים על השפה הויזואלית של העסק, על הערכים שלו ועל המיתוג שמלווה אותו ומחברים בין כל הגורמים.

אנחנו לוקחים בחשבון בתכנון שלנו את שיקולי התקציב ויוצרים כבר מראש הדמיות מדויקות בתלת מימד, שממחישות לכם את כל הפרטים ועושות סדר גם בשיקולים התקציביים שלכם.

איך מכניסים אופי וחווית עבודה מצוינת לחלל משרדי אחד?

כשליווינו את לקוחותינו, בעלי חברת ביטוח שממוקמת בטבריה, בתהליך של עיצוב משרדים חדשים, הפעלנו את כל שרירי התכנון, החשיבה והיצירתיות.

התחלנו מלהתחשב בתנאי השטח. מבחינתנו עיצוב משרדים זה להבין את הקיים ולראות איך אפשר לשפר, ליצור תנאי עבודה חכמים יותר ופונקציונליים יותר. הבנו שהמשרד פונה אל הרחוב ושאנשים עוברים וצופים על מה שקורה. אחד הרעיונות לפתור את זה, היה ליצור קומת גלריה פרטית שבה אפשר לקיים פגישות שקטות ללא הפרעות והסחות דעת מרחוב.

אחרי שלב התכנון, בו ערכנו שינויים שיאפשרו לעובדים לייצר שגרת עבודה מהנה ופורייה, המשכנו לעיצוב. עיצוב משרדים בעינינו חייב להתחבר למיתוג של העסק, לכן שילבנו את הצבעים והאופי של המיתוג בתוך תוכנית העיצוב.

התוצאה הסופית הייתה משרד עדכני ומודרני, פונקציונלי ואסתטי, שהוא לגמרי המראה של העסק.

מתכנון ועד עיצוב משרדים – מלווים אתכם עד הכניסה למשרד החדש
----2
----4
----3
---
 

 

מתכנון ועד עיצוב משרדים – מלווים אתכם עד הכניסה למשרד החדש

משירות תכנון מוקפד ומקצועי, שעושה שימוש בתוכנות ההדמייה והשרטוט המתקדמות ביותר, דרך עבודה על מיתוג נכון, תוכנית, בחירת חומרי הגמר וניהול הפרויקט מול אנשי המקצוע – אנחנו דואגים שכל פינה במשרד תיצור שגרת עבודה נוחה. זהו הבסיס לתהליך מקצועי של עיצוב משרדים כיום.

אנחנו מתייחסים לא רק לעיצוב אלא למערכות התקשורת והמחשוב, האבטחה, הבקרה והחשמל. כך אנחנו יוצרים עסק פעיל, בלי תקלות, שכל עובד מרגיש בו בנוח וכל לקוח לומד להכיר דרך העיצוב.

עיצוב משרדים היום הוא מסע מרתק בין שימושיות, מקצועיות, מיתוג וחוויית עובדים – זה לא רק מקום שבאים לעבוד בו, זה מקום שמפגיש את הלקוח, הספק וכל אדם אחר עם העסק שלכם – ולכן חשוב לעשות את זה נכון.

אנחנו מלווים אתכם שלב אחר שלב – בדרך למשרד שאפשר להתגאות בו.

 
 
 
 

ליצירת קשר בנוגע לאחד משירותינו

כל פרויקט מתחיל בפנייה אלינו, שיחה ותיאום ציפיות. מזמינים אותך ליצור איתנו קשר ולקבל את כל הפרטים על השירות הדרוש לך.


שדה אינו תקני. עליך למלא את שמך המלא
שדה אינו תקני. עליך למלא מספר טלפון.
שדה אינו תקני. עליך למלא כתובת דוא"ל תקנית.
שדה אינו תקני