השרותים שלנו פיקוח עליון

כל מתכנן מחויב בפיקוח עליו לפי חוק, זאת כדי לוודא שהבנייה נעשית בכפוף להיתר הבנייה שאושר בועדה. אנחנו איתכם כדי לוודא שאין חריגות והכל נעשה כמו שצריך.

כמשרד אדריכלות ועיצוב פנים שהולך עם הלקוחות שלנו יד ביד, לאורך כל הדרך, אנחנו חייבים ללוות את הפרויקט גם בפיקוח על כל מה שקורה. פיקוח עליון מאפשר לנו להיות שם ולוודא שכל תהליכי הבנייה והפיתוח של המבנה נעשים על פי התוכניות המאושרות.

פיקוח עליון הוא ההזדמנות להקפיד על הפרטים הקטנים.
לפי חוק, כל פרויקט בנייה חייב להיות מלווה בפיקוח אך עבורנו מדובר בעבודה שהיא ראש גדול. אנחנו רוצים לוודא שכל חלום, צורך או רצון של לקוחותינו, אותו מימשנו לפרטי פרטים בתוכניות שאושרו על ידי הועדה, מבוצעים בצורה המקצועית והטובה ביותר.

בין פיקוח עליון לניהול פרויקט הבנייה – אנחנו שם בכל שלב!

משרדנו מציע לא רק את הליווי בתכנון אדריכלי, אלא גם בניהול הפרויקט כולו. במהלך השנים צברנו ידע רב בניהול פרויקטים בתחום הבנייה והוכשרנו לעשות זאת במסגרת לימודים אקדמיים.

כתוצאה מכך, אנחנו יכולים להציע שירות נרחב יותר, שמשלב בין הפיקוח כפי שהוא מוגדר על פי החוק והניהול השוטף של הפרויקט מול בעלי המקצוע, הספקים, לוחות הזמנים והחוזים.

הלקוח מקבל מאיתנו את כל מה שהוא צריך בדרך לבית החלומות, למשרד או לבית העסק המושלם.
פיקוח עליון מבחינתנו הוא לא רק צורך על פי חוק, אלא הזמן שלנו לוודא עבור הלקוחות שלנו שכל שלב בתהליך הבנייה נעשה בדיוק כמו שתכננו.

בסופו של דבר, שילוב של פיקוח עליון עם ניהול פרויקט ותכנון מאפס, יוצרים עבודה מדויקת יותר ונכס שמותאם בדיוק, אבל בדיוק, לבעליו.

ליצירת קשר בנוגע לאחד משירותינו

כל פרויקט מתחיל בפנייה אלינו, שיחה ותיאום ציפיות. מזמינים אותך ליצור איתנו קשר ולקבל את כל הפרטים על השירות הדרוש לך.


שדה אינו תקני. עליך למלא את שמך המלא
שדה אינו תקני. עליך למלא מספר טלפון.
שדה אינו תקני. עליך למלא כתובת דוא"ל תקנית.
שדה אינו תקני