השרותים שלנו עיצוב פנים

עיצוב הבית או המשרד מתחיל מבחינתנו בזיהוי הצרכים של הלקוח, תכנון לפרטי פרטים של הפונקציות השונות ויצירת בסיס עיצובי שיאפשר לגוון ולשנות לאורך השנים.

עיצוב פנים כולל בתוכו תכנון, הדמיות, יצירת תוכניות תאורה, חשמל וטכנולוגיה, בחירת חומרי גמר ועוד מגוון רחב של פעולות בסופו של דבר יוצרות את המראה הסופי של הנכס.
אנחנו שמים דגש בכל פרויקט של עיצוב פנים על מציאת פתרונות לכל פונקציה. ממיקום הפונקציות השונות במטבח ועד לתוכנית תאורה שתתן מענה לאורך שנים. זהו הבסיס לבית חכם, נוח למגורים ומעוצב.

ניקיון, סדר ועכשוויות

הקווים המנחים אותנו בכל פרויקט של עיצוב פנים עוסקים בסדר וניקיון, בחיים נוחים בבית ובעיצוב עכשווי שמדבר בשפה של היום – וגם מחר.
פונקציונליות ותכנון חכם, צורניות ברורה ומראה נקי שהוא בסיס לכל שינוי עיצובי – אלו יוצרים בתים ומשרדים שאפשר לגדול בהם, לצמוח ולהתפתח כמשפחה או כעסק.

יוצרים עיצוב מפתיע – בלי הפתעות בדרך

מהדמיות תלת ממד ועד לניהול פרויקט מול אנשי המקצוע, אנחנו מלווים את לקוחותינו בכל פרויקט של תכנון אדריכלי ועיצוב פנים משלב התכנון ועד שלב קבלת המפתח, זאת כדי לוודא שתהליך העיצוב של הבית מבוצע על הצד הטוב ביותר.

כמומחים לניהול פרויקטים אנחנו מנהלים את הקשר עם אנשי המקצוע, עוזרים באיתור ספקים ומסנכרנים בין כל האנשים השותפים לתהליך.

התוצאה הסופית: עיצוב מפתיע, פרקטי ויוקרתי שנוצר בלי הפתעות מיוחדות בדרך, עם שקט נפשי עבור לקוחותינו.

ליצירת קשר בנוגע לאחד משירותינו

כל פרויקט מתחיל בפנייה אלינו, שיחה ותיאום ציפיות. מזמינים אותך ליצור איתנו קשר ולקבל את כל הפרטים על השירות הדרוש לך.


שדה אינו תקני. עליך למלא את שמך המלא
שדה אינו תקני. עליך למלא מספר טלפון.
שדה אינו תקני. עליך למלא כתובת דוא"ל תקנית.
שדה אינו תקני