השרותים שלנו ניהול פרויקטים

האתגר הגדול בכל פרויקט בנייה הוא החיבור בין בעלי המקצוע, הספקים והתהליכים השונים שיוצרים בסופו של דבר מבנה מושלם. אנחנו מנהלים את הפרויקט מא' ועד ת'.

אחד הדברים שאנחנו שומעים יותר מכל בהקשר לפרויקט בנייה או שיפוץ הוא שאנחנו יודעים איך אנחנו נכנסים אליו, אבל אין לנו מושג איך נצא ממנו. ניהול התקציב, יצירת חוזים, העבודה מול בעלי המקצוע, סינכרון לוח הזמנים ובחירת החומרים מול הספקים השונים – כל הדברים האלו נכנסים לתהליך ניהול הפרויקט.
אנחנו מלווים את בעלי הבית, היזמים או הקבלנים ומנהלים את הפרויקט מתחילתו ועד סופו. היתרון: כתובת אחת ומענה מקצועי.

ניהול פרויקט – גם בתהליך בנייה פרטית

יזמים וקבלנים מכירים היטב את הצורך במנהל פרויקטים שיפקח על הנעשה בשטח ויחבר בין כל הגורמים, יפתור בעיות וייתן מענה לכל הצרכים בדרך לבניין גמור. בתחום הבנייה הפרטית, ניהול פרויקטים הוא עדיין לא מצרך חובה.

אנחנו מאמינים שניהול נכון של הפרויקט מעניק ללקוחותינו שקט נפשי. אנחנו יוצרים את החוזים מול הקבלנים, כתב כמויות, רשימות פתחים, מפרטים ועוד. לכל עבודה טכנית שנעשית בשטח יש מפרט, כך שהכל ברור ומובן.

בנוסף, אנחנו דואגים לניהול הפרויקט מבחינת לוח הזמנים ודואגים שלא יהיו עיכובים. כך יכולים בעלי הבית להנות מתהליך בנייה רגוע, שקט ונטול בעיות.

ניהול מקצועי של הפרויקט – זו הדרך לפרויקט בנייה מוצלח

ניהול פרויקטים הוא מושג שמוכר מעולמות מקצועיים רבים. במשרדנו זהו חלק בלתי נפרד מפרויקט מוצלח. כל הפעולות, החישובים, התכנונים והפיקוח נעשים במקום אחד, מול כתובת אחת, וכך לקוחותינו נהנים מתהליך מספק, שקט ובאמת מוצלח.

אם גם אתם רוצים להנות משקט נפשי בדרך לבית החלומות שלכם, צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם פרטים על ניהול הפרויקט, לצד מגוון שירותים נוספים.

ליצירת קשר בנוגע לאחד משירותינו

כל פרויקט מתחיל בפנייה אלינו, שיחה ותיאום ציפיות. מזמינים אותך ליצור איתנו קשר ולקבל את כל הפרטים על השירות הדרוש לך.


שדה אינו תקני. עליך למלא את שמך המלא
שדה אינו תקני. עליך למלא מספר טלפון.
שדה אינו תקני. עליך למלא כתובת דוא"ל תקנית.
שדה אינו תקני