השרותים שלנו מחשוב של מבנים קיימים

אולי אחד השירותים המרתקים ביותר שאנחנו מספקים במשרדנו הוא מיפוי, שרטוט והכנת תוכניות למבנים היסטוריים. אנחנו מספקים את התשתית לחידוש ולשימור.

אחד האתגרים בשימור ובבנייה מחודשת של מבנים קיימים הוא העובדה שאין תוכניות מסודרות. מבנים רבים התפתחו בלי תוכנית אחידה ומוגדרת, לאט לאט נוספו להם אלמנטים שונים ועם השנים המיפוי שלהם הפך לפרוץ ולא מוגדר.

הפרויקטים שלקחנו על עצמנו עד כה שילבו מחקר נרחב של אופי המבנה, קילוף השכבות עד לגילוי כל האלמנטים בו, מדידות, בדיקה היסטורית של שלבי ההתפתחות שלו ויצירת מיפוי באמצעות תוכניות ממוחשבות.

אנחנו לוקחים את הדפים הצהובים, את המידות הלא מדויקות, את האלמנטים שהתווספו עם השנים ויוצקים אותם לתוך תוכניות מתקדמות, ברורות ומדויקות, באמצעים הטכנולוגיים החכמים שיש לנו כיום.

מתי ולמי זה מתאים?

תיעוד מבנים קיימים הוא שם כולל למגוון רחב של פעולות שאנחנו עושים בשטח כדי ליצור בסופו של דבר תוכנית בניין מסודרת ועדכנית.
השירות מתאים לגופים, מוסדות או יזמים שרוצים לקחת מבנה קיים או היסטורי וליצור תוכנית בניין עדכנית שתאפשר לגשת לועדות, לתכנן עיצוב מחודש או ליצור שינוי בייעוד של המבנה.

השירות כולל מיחשוב של כל האלמנטים במבנה וכולל ביקורים במקום, מדידות ועוד מגוון פעולות שיאפשרו לנו לספק את האינפורמציה הסופית, על הצד הטוב ביותר.

מיפוי עדכני של מבנים ישנים - כדי ליצור סיפור חדש מישן

כשאנחנו יושבים מול לקוח שמתכנן בית חדש, מאפס, אנחנו יוצקים אל התוכניות את כל הצרכים והרצונות שלו. כשמדובר במבנה קיים, שבו אנחנו או לקוחותינו רוצים ליצור משהו חדש, חייבים להתחשב בנתונים הקיימים וליצור יש מאין.

כדי שתהליך השימור והשחזור, הבנייה המחודשת או כל תהליך אחר שקשור למבנה הישן, יהיה מוצלח ומדויק, אנחנו משלבים בתהליך את התוכנות המתקדמות ביותר והאמצעים הטכנולוגיים שיוצרים תמונה מושלמת.

כך אנחנו מאפשרים לכם ליצור סיפור חדש בתוך מבנה ישן.

ליצירת קשר בנוגע לאחד משירותינו

כל פרויקט מתחיל בפנייה אלינו, שיחה ותיאום ציפיות. מזמינים אותך ליצור איתנו קשר ולקבל את כל הפרטים על השירות הדרוש לך.


שדה אינו תקני. עליך למלא את שמך המלא
שדה אינו תקני. עליך למלא מספר טלפון.
שדה אינו תקני. עליך למלא כתובת דוא"ל תקנית.
שדה אינו תקני