השרותים שלנו הדמיית תלת ממד

תכנון ארכיטקטוני הוא חיבור של פרטים שונים, פונקציות וצרכים שהלקוח צריך בתוך הבית או המשרד. הדמיות תלת ממד ממחישות כל פרט ויוצרות דיוק בלי ספקות.

אחד הקווים המנחים אותנו הוא דיוק בפרטים. אנחנו רוצים שהלקוח יקבל מאיתנו את התמונה הברורה ביותר בדרך לבית חלומותיו, למשרד הכי מזמין בעיר או לפרויקט הבנייה הגדול והמורכב.

לכן, אנחנו עובדים עם התוכנות המתקדמות ביותר כיום בתחום התכנון ודואגים להציג ללקוח הדמיות תלת ממד מדויקות עד לפרטים הקטנים ביותר.
לראות את הבית קורם עור וגידים, את הפרטים מתחברים, את החלומות הקטנים והגדולים הופכים למשהו מוחשי – זהו היתרון של הדמיית תלת ממד. הדמיה יכולה להציג בפנינו את התמונה הכי מושלמת, עוד לפני שהונח השלד לבית שלכם.

הדמיה ברמה הגבוהה ביותר

כבר מתחילת הדרך הכרנו, דרך ניסיון אקדמי ומקצועי, את החשיבות של שרטוט והדמייה מדויקים. כשהקמנו את המשרד, ידענו שאנחנו רוצים להציע את ההדמיות הכי מדויקות ונכונות ללקוחות שלנו.

אנחנו עובדים עם התוכנות המתקדמות ביותר, ביניהן Revit, שמאפשרות לראות את המבנה, הסביבה שלו, התוספות העיצוביות והאנשים שבתוכו ב"לייב".
לצד הדמיות תלת ממד אנחנו יוצרים גם אנימציה – כתוספת אופציונלית שממחישה אפילו יותר את הדיוק בפרטים הקטנים.

הדמיית תלת ממד – והתמונה ברורה לאורך כל הדרך

הדמיות תלת ממד, לצד תוכניות מדויקות, יוצרות תמונה ברורה עבור לקוחותינו. החלום שליווה אותם במשך תקופה, עם כל הפרטים הקטנים לבית מושלם, נראים לעין בבירור כבר בתחילת התהליך.

עבורנו, מדובר בתוספת שעוזרת לנו להמחיש את הרעיונות שלנו ולדייק אותם מול בעלי המקצוע השונים שיהפכו את התוכניות וההדמיות למבנה חי וקיים.
אנחנו מזמינים גם אתכם לעבור תהליך בנייה קל, ברור ומוחשי יותר.

ליצירת קשר בנוגע לאחד משירותינו

כל פרויקט מתחיל בפנייה אלינו, שיחה ותיאום ציפיות. מזמינים אותך ליצור איתנו קשר ולקבל את כל הפרטים על השירות הדרוש לך.


שדה אינו תקני. עליך למלא את שמך המלא
שדה אינו תקני. עליך למלא מספר טלפון.
שדה אינו תקני. עליך למלא כתובת דוא"ל תקנית.
שדה אינו תקני