השרותים שלנו בנייני מגורים ודגמים להרחבות

משרדנו מלווה יזמים וקבלנים בתכנון וניהול פרויקטים של בנייה רוויה בכל אזור הצפון. כל זאת תוך תכנון חכם ואחראי וניצול השטח באופן מירבי.

משרדנו משתף פעולה עם יזמים וקבלנים בתכנון וניהול פרויקטים בתחום הבנייה הרוויה. אנחנו דואגים ליצור מבנים חכמים, פרקטיים ועכשווים שבהם כל פינה מנוצלת לצרכי הלקוח לפי חוקי התכנון והבנייה.

בנוסף, אנחנו יוזמים שיתופי פעולה בנושא בנייה בהרחבות ומספקים תכנון של דגמים להרחבות בכל רחבי הגליל והגולן.
בכל פרויקט אנחנו שואבים השראה מהסביבה בה ממוקם הנכס, מהאפשרויות הגלומות בשטח ומהרצון ליצור פרויקט מושך, אטרקטיבי וכמובן רווחי.

ניהול תקציב מדויק כבר בשלב התכנון

אחד האתגרים הגדולים ביותר בתחום של תכנון בנייני מגורים הוא ניהול התקציב. הוצאות התכנון, הגשת התוכניות לועדות ותשלומי מיסים, פיתוח הקרקע ותהליך הבנייה עצמו על כל מי שלוקח בו חלק – כל אלו גוזרים חלק נכבד מהתקציב ההתחלתי.

אנחנו לוקחים בחשבון את גזרות התקציב כבר מתחילת תהליך התכנון, מתוך הידע הרב שיש לנו בניהול וליווי פרויקטים, בפיקוח על ביצוע הפרויקט ובליווי הסופי של הלקוח. אנחנו יוצרים ערך וחוסכים כסף ליזם – באמצעות תכנון חכם, ניהול נכון של כתב הכמויות ושאר המשימות ועבודה מול הספקים ואנשי המקצוע.

ליצור פתרונות דיור מתקדמים – ודיירים מרוצים

מתוך מגוון הפרויקטים של בנייה רוויה שנבנים בכל שנה בכל רחבי הארץ, הפרויקטים שליווינו עד כה מצטיינים בכמה יתרונות מובילים. בראש - תכנון חכם שמנצל את כל אפשרויות השטח ובכל מגדיל את האפשרויות עבור היזם ועבור הדיירים להם ישווק הפרויקט.

ליתרון חשוב זה מצטרף תכנון מתקדם באמצעות תוכנות השרטוט וההדמייה המובילות כיום בענף האדריכלות והעיצוב, ידע רב בנושא תב"ע והתנהלות מול ועדות התכנון והבנייה ובנק מוצרים שכולל גם עיצוב פנים וגם ניהול פרויקטים.

אנחנו מלווים את הפרויקט מא' ועד ת'.

כל הפרטים ליצירת קשר

אחרי ששיתפנו אתכם ברקע, בשירותים, בפרויקטים הנבחרים ובאהבה האמיתית שלנו לתחום, הגיע הזמן לקחת צעד קדימה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר לכל שאלה, בקשה או קביעת פגישה ונשמח לחזור אליכם בהקדם.
הדרך לבית חלומותיכם, למשרד הכי מדובר בעיר או לפרויקט החדש שלכם מתחילה כאן


שדה אינו תקני. עליך למלא את שמך המלא
שדה אינו תקני. עליך למלא מספר טלפון.
שדה אינו תקני. עליך למלא כתובת דוא"ל תקנית.
שדה אינו תקני